Poznaj nas

Stworzyliśmy Tęczowy Domek z myślą o najmłodszych, dlatego dbamy, by był on miejscem przyjaznym zarówno maluchom jak i rodzicom. Nasze zajęcia są przede wszystkim rozwijającą, zorganizowaną ZABAWĄ EDUKACYJNĄ w grupie rówieśniczej, czyli czymś, czego każde dziecko potrzebuje i czego wartości nie da się przecenić.


Tęczowy Domek nie jest ani żłobkiem ani przedszkolem - zajęcia u nas to cykle zajęć edukacyjnych o określonej tematyce. Staramy się, żeby nasze Tęczowe Zajęcia dostarczały dzieciom mnóstwa wrażeń i bodźców do rozwoju w różnych obszarach, dlatego każda godzina zajęć ma inny motyw przewodni:

 
     1. język i ntelekt     2. ruch i sport     3. zajęcia kreatywne     4. muzyka i sztuka
 

Prowadzący to eksperci w swojej dziedzinie - z jednej strony o ogromnej wiedzy i umiejętnościach, z drugiej po prostu z wielkim sercem dla dzieci i poczuciem odpowiedzialności. Grupą zajmuje się zawsze dwóch prowadzących jednocześnie.

 

Ważne jest dla nas, aby rodzice wiedzili, co się u nas dzieje i mieli łatwy kontakt z prowadzącymi. Aby to zapewnić, rodzice otrzymują tygodniowe plany zajeć i mogą bez ograniczeń przyglądać się zajęciom przez lustra weneckie.

Dodatkowym atutem (i niemałą atrakcją dla dzieci) są Tęczowe Zajęcia z angielskim prowadzone według metody Teddy Eddie. Za każdym razem Miś Eddie ku uciesze dzieci wyskakuje ze swojej skarpety, aby nauczyć dzieci czegoś nowego.

Tęczowy Domek jest integralną częścią szkoły języka angielskiego CLAN CITY.


Zapraszam Serdecznie!

Diana Kubica
właściciel
 


 

                                                                             

undicom.pl
strony www gliwice
created by